W dniu 25 kwietnia wzieliśmy udział w XVIII TARGACH PRACY i EDUKACJI PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO. Na stoisku reprezentującym naszą szkołę, mieliśmy możliwości zachęcić gimnazjalistów opuszczających swoje szkoły  do wstąpienia w mury naszej. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów podczas których przedstawialiśmy możliowosć zawodów jakie można zdobyć w naszej szkole. Informowaliśmy o możliwości zdobycia dodatkowych kwalifikacji jakie można uzyskać w naszej szkole podczas 4 letniej nauki. Szkołę reprezentowali Sandra Polak, Natalia Górecka(I TAK), Paulina Adamus, Żaneta Jakusek (III TŻiUG) oraz Patryk Górecki (III TAK) pod opieką Pani Anny Kędziora, Pana Macieja Stachańczyka oraz Rafała Radziszewskiego.

W czasie targów i uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z ofertą szkół wyższych oraz ofertą przyszłych potencjalnych pracodawców.