Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2016/2017  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 800

 Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam o godz. 900  nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

 Po wprowadzeniu pocztu  sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pan dyrektor Grzegorz Szewczyk zabrał głos. Przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji.

W dalszej części uroczystości nastąpiło wręczenie nagród i świadectw
 z wyróżnieniem.

Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:

  • Kinga Szwedowska
  • Patrycja Marczak
  • Katarzyna Michalak
  • Magdalena Korzeniowska
  • Izabela Adamus
  • Dagmara Turek

Na zakończenie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego i przedstawiciel słuchaczy Szkół Zaocznych podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom, koleżankom oraz kolegom słonecznych i pięknych wakacji.  

 

Galeria